Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

با تولید و پرورش ایده های خلاقانه، عشق و ارادت خود را به امام حسین علیه‌السلام و زائران اربعینی به نمایش بگذارید
بهار زندگی با اربعین

info@rowshana40.ir

ما را دنبال کنید

  /  اخبار و گزارش   /  ایده‌های اربعینی در ترازوی سنجش «روشنا»

ایده‌های اربعینی در ترازوی سنجش «روشنا»

اولین وبینار ارزیابی ایده‌های اربعینی روشنا با حضور ایده‌پردازان و داوران برگزار شد

اولین جلسه وبینار بررسی ارزیابی ایده‌های اربعینی در رویداد «روشنا» روز پنجشنبه 22 خردادماه با حضور اعضای کمیته علمی رویداد و ایده‌پردازارن برگزار شد. در این جلسه آقایان دکتر سید مجید مطهری نژاد دبیر علمی همایش، دکتر محمدمهدی ذوالفقارزاده عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، میثم احمدی متخصص و پژوهشگر حوزه هوش مصنوعی و علی حسنی متخصص و پژوهشگر حوزه مدیریت نوآوری و فناوری‌های نرم؛ به بررسی و ارائه نکات آموزشی نسبت به ایده‌های ارائه شده پرداختند.

تا کنون بیش از 70 ایده اربعینی در سامانه ثبت ایده‌های «روشنا» به نشانی rowshana40.ir به ثبت رسیده است و در جلسات مختلف به صورت مجازی، صاحبان ایده در 3 دقیقه فرصت دارند تا به صورت خلاصه ایده خود و ابعاد اجرایی شدن آن را ارائه دهند. در این گام از رویداد شناسایی ایده‌های اربعینی «روشنا»، اعضای کمیته علمی بر اساس ارائه صاحبان ایده به بررسی و ارزیابی اولیه خواهند پرداخت.
در نخستین وبینار بررسی اولیه ایده های ثبت شده در سامانه، 16 نفر از صاحبان ایده به ارائه طرح خود پرداختند و داوران و اعضای کمیته علمی در کنار تبیین جایگاه رویداد و ویژگی ایده‌های ارسالی، نکات خود را برای رشد و پرورش هر یک از ایده‌ها مطرح کردند.


جلسات بعدی ارزیابی نیز به صورت مجازی با حضور اعضای کمیته علمی برگزار شده و سایر ایده‌های ثبت شده فرصت ارائه و ارزیابی اولیه پیدا خواهند کرد. علاقه مندان برای حضور در این جلسات مجازی می‌توانند اطلاعات بعدی وبینارهای بررسی ایده های روشنا را از طریق تارنمای رویداد به نشانی rowshana40.ir و یا کانال اطلاع رسانی در پیام رسان بله و تلگرام به نشانی @rowshana40 دریافت نمایند.

Post a Comment